فروشگاه اینترنتی خرید سایبان، چتر و سقف برقی

بسیاری از افراد تصور می کنند که سایبان ها فقط با هدف ایجاد سایه در یک محیط در روزهای گرم سال مورد استفاده قرار می گیرند. اما واقعیت این است که این محصولات کاربردهای بسیار متنوعی دارند که فقط یکی از آن ها این مورد است. در کافی شاپ ها، رستوران هایی که در محیط باز قرار دارند و موارد مشابه استفاده از سایبان در روزهای گرم و سرد سال رواج دارد. اما در روزهای سرد سال که هوای سرد اجاره نشستن مشتریان در محیط بیرون را نمی دهد، عملا استفاده از سایبان اهمیت زیادی ندارد. اما اگر اقدام به استفاده از گرماتاب ها در سایبان ها کنید، می توانید با خیالی راحت تر این سایبان ها را در محیط های بیرونی مورد استفاده قرار دهید.

مزایا و نکات مهم استفاده از گرماتاب ها در سایبان ها

گرماتاب در سایبان چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم در مورد مزایای استفاده از گرماتاب ها در سایبان ها صحبت کنیم، باید ابتدا بدانیم که گرماتاب چیست؟ گرماتاب یک محصول گرمایشی است که می تواند در محیط های تجاری، مسکونی و مراکز رفاهی و تفریحی مانند رستوران ها و کافی شاپ ها مورد استفاده قرار گیرد. گرماتاب ها با انرژی تابشی کار می کنند. در واقع همانطور که از نامشان مشخص است می توانند گرما را به یک محدوده بتابانند. بنابراین، عملکرد این گرماتاب ها مانند خورشید نورانی است که همه ما می دانیم باعث گرم کردن کره زمین می شود.

استفاده از گرماتاب ها در سایبان ها نیز می تواند با هدف گرم تر کردن محدوده زیر سایبان باشد. به طور کلی، در شرایطی که نیاز به نشستن در محیط بیرون و هوای سرد باشد، حتما باید از سیستم های گرمایشی مناسب برای محیط های خارجی استفاده شود. گرماتاب ها به دلیل ویژگی های خاصی که دارند، می توانند به عنوان یک انرژی گرمایشی در یک محیط استفاده شوند. بنابراین، استفاده از گرماتاب ها نه تنها مزایای زیادی را به همراه دارد، بلکه می تواند دغدغه شما را برای گرم کردن افراد در زیر یک سایبان برطرف کند.

استفاده از گرماتاب ها در سایبان ها می تواند باعث شود تا سایبان ها به عنوان یکی از محصولات همه کاره در روزهای گرم سال و سرد سال شناخته شوند. فقط کافیست که این گرماتاب ها به صورت مستقل در روزهای سرد روشن شوند. در روزهای گرم سال نیز می توان این گرماتاب ها را خاموش کرد و در صورت نیاز از سیستم های سرمایشی استفاده نمود.

استفاده گرماتاب در سایبان

مزایای استفاده از گرماتاب برای سایبان

استفاده از گرماتاب ها در سایبان ها می تواند برای محیط های مختلف مزایای متفاوتی داشته باشد. اما به طور کلی، مهم ترین مزیت این است که امکان نشستن در زیر سایبان در روزهای سرد سال فراهم شده است و می توانیم با خیالی راحت، از مهمانان یک رستوران و یا کافی شاپ بخواهیم که از هوای تازه بیرون استفاده کنند. از جمله مزایای دیگر استفاده از گرماتاب ها برای سایبان های مختلف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزایای استفاده از گرماتاب برای سایبان

  • ایجاد گرمایش تابشی برای زیر سایبان

یکی از مزایای استفاده از گرماتاب ها برای سایبان، امکان ایجاد گرمایش تابشی در زیر سایبان های مختلف است. در واقع این گرماتاب ها هستند که می توانند مانند یک خورشید عمل کنند و گرمایش در زیر خود ایجاد کنند. بدین ترتیب افرادی که در زیر سایبان ها حضور دارند، احساس گرمایش می کنند. این در حالی است که دمای خارج از سایبان بسیار پایین تر از دمای زیر سایبان است.

  • امکان کار کردن مستقل و بدون نیاز به سیستم مرکزی

برخی از سیستم های گرمایشی که در محیط های خارجی استفاده می شوند، نیاز به اتصال به یک سیستم مرکزی دارند. این موضوع باعث ایجاد محدودیت می شود و دغدغه های زیادی را برای مشتریان به وجود می آورد. گرماتاب ها به صورت مستقیم از یکدیگر و سیستم گرمایش مرکزی کار می کنند و می توانند عملکرد بسیار مناسبی داشته باشند.

  • بدون اشغال فضای زیاد و امکان اجرا در سقف سایبان

استفاده از گرماتاب ها برای سایبان ها، می تواند باعث شود تا شما در استفاده از فضا صرفه جویی کنید. شاید سیستم های گرمایشی مختلفی مانند اسپلیت های دو کاره وجود داشته باشند که بتوانید آن ها را در هوای سرد و گرم مورد استفاده قرار دهید، اما فضای زیادی را اشغال می کنند. گرماتاب ها به راحتی در سقف سایبان نصب می شوند و هیچ فضای زیادی را اشغال نمی کنند.

  • مصرف گاز بسیار پایین

اگرچه گرماتاب های سایبان می توانند با تابش انرژی گرمایی، باعث گرم شدن فضای زیر سایبان شوند؛ اما مهم ترین نکته این است که این گرماتاب ها مصرف گاز بسیار پایینی دارند. بنابراین، می توانید برای کاهش هزینه های گاز هم که شده از این سیستم های گرمایشی استفاده کنید.

  • نصب سریع و ارزان گرماتاب برای سایبان

نصب و اجرای گرماتاب ها در سایبان ها، می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. اما در کنار تمامی مزایای ذکر شده، نصب سریع و با قیمت ارزان می تواند بزرگ ترین مزیت باشد. بنابراین، اگر نیاز باشد تا سیستم گرمایشی در کوتاه ترین زمان ممکن در یک محل اجرا شود، می توان از گرماتاب ها استفاده کرد.

3.0/5 (3 رای)
verification