فروشگاه اینترنتی خرید سایبان، چتر و سقف برقی

انواع پارچه سایبان، محصولاتی پر اهمیت به حساب می آیند که قدرت عملکردی آن را به صورت مستقیم تحت تاثیر خود قرار می دهند. سایبان ها کاربرد زیادی دارند. این محصولات می توانند برای پوشش محیط های باز مورد استفاده قرار گیرند و سطح نور را کاهش دهند. در حال حاضر مدل های زیادی از انواع سایبان در بازار موجود بوده و اکثر این مدل ها از پارچه های با کیفیت برای فعالیت استفاده می کنند.

 انواع پارچه سایبان

به خاطر داشته باشید که استفاده از پارچه های مقاوم و با کیفیت، در شرایط آب و هوایی خاص اهمیت بیشتری دارد. امروز ما قصد داریم تا در مورد انواع پارچه سایبان و ویژگی های این محصول با شما صحبت کنیم. پس اگر شما هم به دنبال خرید پارچه سایبان هستید، ادامه مقاله امروز ما را از دست ندهید.

مزایای پارچه در سایبان چیست؟

استفاده از انواع پارچه سایبان مزایای زیادی را در خود جای داده است. در برخی از مواقع، کاربران نسبت به استفاده از فلز برای طراحی سایبان اقدام می نمایند. شاید در نگاه اول مقاومت فلز در برابر پارچه بیشتر باشد ولی در واقعیت، فلز ها می توانند به راحتی آسیب ببینند. موارد آب و هوایی همچون تغییرات دما، تغییرات آب و هوا و رطوبت می تواند بر روی سلامت فلزات تاثیر گذار باشد. همه این موارد باعث شده اند تا استفاده از فلز به عنوان یک سایبان، نتایج مطلوبی را به همراه نداشته باشد. در ضمن، قیمت خرید فلز هم خیلی بالا تر از پارچه های مخصوص سایبانی است.

انواع پارچه سایبان قیمت مناسبی دارند. برای استفاده از این محصولات، شما نیازی به پرداخت هزینه های سنگین نخواهید داشت. این محصولات سبک وزن بوده و در برابر شرایط جوی هم مقاومت زیادی را از خود به نمایش می گذارند. در ضمن، به خاطر داشته باشید که نصب پارچه های سایبانی کار سختی نیست. کارشناسان فعال در این زمینه می توانند در سریع ترین زمان ممکن نسبت به نصب پارچه های سایبانی و طراحی آنها اقدام نمایند. پس، اگر شما هم به دنبال ایجاد یک سایبان هستید، بهتر است که مدل های سایبان پارچه ای را نیز مورد بررسی قرار دهید.

 پارچه سایبان پی وی سی

پارچه سایبان پی وی سی

اولین دسته بندی محبوب از انواع پارچه سایبانی، به PVC اشاره دارد. پی وی سی، پارچه ای ضد آب و چند لایه است که از پلاستیک به عنوان ماده اولیه ساخت خود استفاده کرده است. پارچه های پی وی سی هم در زیر شاخه های متنوعی در بازار به فروش می رسند. داشتن طول عمر زیاد همراه با قیمت مناسب از جمله مهم ترین ویژگی های این پارچه به حساب می آید.

انواع پارچه سایبان پی وی سی ضد آب و آتش هستند. این پارچه همراه با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار گرفته و سرعت نصب آن هم بالا است. اگر شما به دنبال یک پارچه با دوام و مقاوم هستید که قیمتی مناسب دارد و به راحتی نصب می شود، استفاده از پی وی سی همواره نتایج مطلوبی را برایتان به همراه خواهد داشت. شما می توانید این محصول را برای پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار دهید.

پارچه PTFE برای سایبان

دومین مورد از محبوب ترین انواع پارچه سایبان، به PTFE اشاره دارد. این پارچه شفاف بوده و به راحتی نور را از خود رد می کند. این محصول برای سایبان پارکینگ کاربرد زیادی ندارد اما شما می توانید آن را برای دیگر مدل های سایبان مورد استفاده قرار دهید. یکی از مهم ترین ویژگی های PTFE، طول عمر خیلی زیاد است. این محصول 15 سال عمر کرده و به عنوان سایبان مورد استفاده قرار می گیرد. در حالت اولیه رنگ این محصول، چرمی است. زیر تابش خورشید رنگ این کالا به سفید تغییر پیدا می کند. به خاطر داشته باشید که هزینه پرداختی کاربران برای این پارچه کمی بالا خواهد بود.

پارچه سایبان برزنت

انواع پارچه سایبان برزنت دیگر محصول کاربردی به حساب می آید که شما می توانید آن را در موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار دهید. پارچه های برزنت در برابر خورشید و آب، مقاومت زیادی را از خود به نمایش می گذارند. داشتن ضخامت خوب و استحکام بالا به این محصول اجازه داده تا به عنوان یک سایبان عالی و با کیفیت مورد استفاده قرار گیرد. به خاطر داشته باشید که این محصول خواص ضد باکتریایی داشته و برای بیمارستان ها هم به کار می رود. این پارچه در رنگ ها و طرح های مختلفی هم در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

سایر مدل های پارچه مناسب برای سایبان

البته که لیست انواع پارچه سایبان به همینجا ختم نمی شود. این لیست گسترده بوده و المان های مختلفی را نیز در خود جای داده است. مثلا، پارچه های پلی استر از جمله دیگر محصولاتی به حساب می آیند که شما می توانید آنها را مورد استفاده قرار دهید. پارچه های پلی استر ضد آب بوده و مقاومت مطلوبی را در برابر نور خورشید از خود به نمایش می گذارند. پارچه های وینیل، اکریلیک و چادری از جمله دیگر محصولاتی به حساب می آیند که شما می توانید آنها را در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

نکات مهم برای خرید انواع پارچه سایبان

در نهایت، اگر شما هم به دنبال خرید انواع پارچه سایبان هستید، حتما باید یک سری نکات خاص را مد نظرتان قرار دهید. اولین نکته ای که روند خرید را تحت تاثیر خود قرار می دهد، به ابعاد پارچه اشاره دارد. در صورتی که شما هم به دنبال خرید پارچه های بزرگ هستید، باید هزینه بالا تری را نیز پرداخت کنید. جدا از این مسئله، مدل ها و ساختار های مختلف پارچه سایبانی همراه با رنگ های متنوعی در بازار به فروش می رسند. شما می توانید بر اساس نیاز های خود نسبت به انتخاب رنگ اقدام نمایید.

 نکات مهم خرید پارچه سایبان

فروشنده و قیمت، آخرین نکته ای به حساب می آیند که برای خرید انواع پارچه سایبان شما باید به آنها توجه کنید. در حال حاضر مراکز عرضه کننده زیادی در زمینه فروش پارچه های سایبانی اقدام می نمایند. با خرید از بهترین مراکز عرضه کننده فعال در این زمینه، شما می توانید به بازدهی مطلوبی هم دسترسی پیدا کنید. بهترین مراکز فعال در زمینه فروش پارچه سایبانی، محصولاتشان را با تعرفه ای معقولانه در اختیار مشتریان قرار می دهند.

3.7/5 (3 رای)
verification