فروشگاه اینترنتی خرید سایبان، چتر و سقف برقی

روش اقدام برای دریافت عاملیت فروش سایبان های ساوا

در صورتی که تمایل به دریافت عاملیت فروش سایبان های ساوا دارید می توانید در صفحه اصلی سایت ساوا، در منوهای فوقانی صفحه بر روی گزینه پذیرش نمایندگی کلیک نمایید؛ سپس فرم پذیرش نمایندگی به شما نشان داده می شود. اطلاعات مربوط به مشخصات فردی و محل سکونت خود را وارد نمایید و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید.

کارشناسان شرکت ساوا به محض دریافت فرم با شما تماس خواهند گرفت و زمانی را برای مصاحبه با شما تعیین می نمایند.

پس از انجام مصاحبه و بررسی مدارک ارائه شده توسط شما، در صورت داشتن صلاحیت، مجوز های لازم برای عاملیت فروش به شما اعطا می گردد.

پس از این مرحله برای راه اندازی شعبه شما، آموزش های لازم توسط مشاوران شرکت به زیرمجموعه شما داده خواهد شد.

شما نیز می توانید اطلاع رسانی برای گرفتن عاملیت فروش را انجام دهید. به این ترتیب که می توانید به سایر افراد توانمندی که شرایط لازم را دارا هستند در مورد شرکت ساوا و امکان اخذ نمایندگی آن اطلاع دهید.

دوره های آموزشی:

شرکت های موفق هیچ گاه از آموزش پرسنل خود در زمینه های مورد نیاز غافل نمی شوند. برای پیشرفت هر کسب و کاری باید همواره به کارکنان آموزش های لازم داده شود. این آموزش ها می تواند در حوزه های مختلف صنعتی؛ مالی؛ فروش و … باشد.

مجموعه ما نیز همواره به آموزش پرسنل خود توجه ویژه داشته است. بدون تردید برای رشد و ارتقاء عامل های فروش و کارکنان آن ها نیز دوره های آموزشی مختلفی توسط برجسته ترین اساتید کشور به صورت های حضوری یا مجازی برگزار می گردد. شما می توانید پس از دریافت عاملیت فروش با شرکت در این کارگا ههای آموزشی سطح کسب و کار خود را ارتقا دهید و با جدیدترین شیوه های موجود برای توسعه کسب و کار آشنا گردید.

شرایط ادامه همکاری:

همان طور که در بخش های قبلی نیز بیان گردید هدف ما از اعطای عاملیت فروش، گسترش حوزه خدمات شرکت ساوا در همه استان ها و شهرستان های کشور می باشد. در واقع ما می خواهیم این محصولات را در جای جای کشورمان به سادگی در اختیار مشتریان قرار دهیم. عامل های فروش شرکت باید در چارچوب اساسنامه شرکت فعالیت نمایند و محصولات و خدمات با کیفیت را طبق قیمت های مصوب شرکت در اختیار مشتریان قرار دهند.

در صورتی که یک عامل فروش برخلاف این شرایط عمل نماید؛ سبب نارضایتی مشتریان می گردد و بازخوردهای این نارضایتی ها نتایج نامطلوبی را برای شرکت رقم خواهد زد. در صورت مشاهده این گونه موارد و به وجود آمدن نارضایتی در مشتریان، مجوز عاملیت فروش اعطا شده باطل می گردد.

توسعه نمایندگی :

شما پس از دریافت عاملیت فروش سایبان های ساوا در صورت حرکت هماهنگ با شرکت ساوا و اجرای دقیق بخشنامه های شرکت خواهید توانست به سکوهای بعدی پرش نمایید و شعبه خود را گسترش دهید. در شروع کار ممکن است شما تنها شرایط لازم برای فروش چند گروه محصول را داشته باشید، در ادامه کار با فروش موفق و جذب مشتریان بیشتر شما می توانید محصولات متنوع تری را در شعبه خود به مشتریان ارائه دهید.

در صورت تمایل هر یک از شعب به گسترش حوزه فعالیت خود، کارشناسان شرکت با انجام بررسی های لازم و در صورت دارا بودن شرایط توسعه فعالیت ها ، نیروهای متخصص و مشاوره های لازم را در اختیار آن شعب قرار خواهند داد.

عاملیت فروش
عاملیت فروش
پذیرش نمایندگی
پذیرش نمایندگی
3.3/5 (3 رای)
verification