فروشگاه اینترنتی خرید سایبان، چتر و سقف برقی

معرفی سنسور باد سایبان برقی

امروز در این پست قصد داریم درباره سنسور باد سایبان برقی با شما کاربران گرامی گفتگو کنیم. قبل از هر نکته ای، خوب است درباره سایبان برقی اطلاعات مفیدی تقدیم شود. سایبان ها، سقف های ثابت یا متحرک جمع شونده ای هستند که به دیوار بیرونی ساختمان متصل می شوند. این سقف ها می توانند درب و پنجره ساختمان را از عواملی نظیر نور آفتاب، گرد و غبار، وزش باد و باران در امان نگه دارند. این دست سازه های بشری در تمام ادوار تاریخی و در هر شهر و تمدنی حضور داشته و پابه پای انسان به عصر مدرنیته رسیده اند. در عصر ما با توسعه فناوری، این سایبان ها ساختاری مدرن تر به خود گرفته اند. انواع مختلف آن میزان محبوبیت آن را افزایش داده و بازار فروش آن را بسیار پر رونق کرده است.

حسگر باد سایبان برقی دارای قاشقک هایی است که میزان و سرعت باد را تشخیص می دهد

همچنان که گفته شد، سایبان برقی دارای انواع مختلفی است که سنسور باد سایبان برقی یکی از آن ها است. این متن روی همین نوع خاص تمرکز دارد. چنانچه قصد خرید یک سایبان برقی از جدیدترین مدل آن را دارید، مطالعه این متن می تواند شما را به هدفی که دارید، نزدیک نماید.

چرا باید از سنسور باد سایبان برقی استفاده کنیم؟

سنسور باد سایبان برقی یک قطعه هوشمند است که به خدمت انسان آمده تا سایبان با سهولت و سرعت بهتری باز و بسته شود. همانطور که می دانید، سایبان برقی به دو روش دستی و برقی در بازارهای داخلی به فروش می رسند. هر یک از این موارد دارای شرایط و ویژگی هایی است. در سایبان های برقی قطعاتی به کار رفته اند که هنگام وزش باد، طوفان و باران و ... می توانند میزان شدت آن را با کمک قاشق هایی که در آن تعبیه شده است، تشخیص دهند.

سپس دستگاه، به صورت خودکار سایبان را جمع می کند تا وزش باد و باران به آن آسیب نرساند. به خاطر داشته باشید، وزش باد می تواند ناگهانی اتفاق بیفتد؛ قبل از آن که شما بخواهید در برابر شرایط جوی عکس العمل مناسبی نشان دهید، این سنسور دستور بسته یا باز شدن سایبان را می دهد. این سنسور می تواند ضمن نجات سرمایه شما، از استهلاک و خرابی زودهنگام سایبان نیز جلوگیری کند. همچنین، دیگر نیازی نیست که برای جمع یا بسته کردن سایبان وقت و نیروی زیادی هدر بدهید.

ویژگی های سنسور باد سایبان برقی

برای سنسور باد سایبان برقی ویژگی های متنوعی بر شمرده اند. کاربری آسان و برخورداری از سیستم وایرلس دو ویژگی مهم این سنسورها می باشند. ویژگی خوب دیگر این سنسورها این است که با بیشتر رسیورهای موجود هماهنگ و مطابقت دارد. این سنسورها با نیروی باتری کار می کنند و همین امر امنیت محصول را تضمین می کند. تشخیص هوشمندانه باد به وسیله الگوریتم های دشوار و پیچیده حرکت، از دیگر مشخصه های این سنسورها می باشند.

خوب است بدانید سنسورهای باد، به حسگر شتاب نیز مجهز شده اند. این قطعات هوشمند همچنین، به پردازنده های پیشرفته و مدرن نیز مجهز هستند که دارای هفت حالت حساسیت می باشند. ضمن این که محصول مورد نظر کم حجم بوده و ظاهر زیبایی نیز دارد. از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه بوده و در نسبت به عملکردی که دارد، به خوبی قادر است از سایبان محافظت نماید. نصب آسان، پایداری در برابر باران، گرد و غبار و نور آفتاب از دیگر ویژگی های برجسته ای است که می توان به آن اشاره کرد. حسگر باد سایبان برقی دارای ضمانت نامه کیفی نیز می باشد.

عملکرد سنسور باد سایبان چگونه است؟

سنسور باد سایبان برقی، برای رول کردن سایبان نیاز به نیروی برق دارد. این سنسور از راه دور نیز می تواند هدایت و کنترل شود. این سنسورها همانطور که در متن فوق نیز به آن اشاره شد، قادر به تشخیص باد شدید بوده و می توانند آن را اندازه گیری کنند. قبل از این طوفان و باد، سایبان را در هم نوردد و به آن آسیب بزند، حسگر سایبان را جمع می کند. پس از فروکش کردن باد و وزش طوفان دوباره به صورت خودکار و بدون دخالت شما سایبان باز می شود.

حسگر سایبان برقی دارای ظاهری زیبایی است که جای کمی را اشغال می کند

نحوه تنظیم سنسور باد سایبان های برقی چگونه است؟

در ادامه به عنوان حسن ختام این نوشتار به نحوه تنظیم سنسور باد سایبان برقی نکاتی ارائه می دهیم. برای تنظیم این دستگاه باید سه مرحله را طی کنید. در مرحله نخست، باید حسگر باد سایبان برقی را لرن نمایید. برای این کار کافی است حسگر را روی رسیور پیدا کنید. سپس کلید لرن را فشار دهید. سپس کلید منوی و - را زده و دستگاه را روشن نمایید. بعد از لرن شدن، شاسی فهرست را باید رها کرد. در مرحله دوم نیز باید حسگر باد سایبان برقی را روی لوله دالبر شکل سایبان برقی تعبیه و نصب کنید. برای نصب سنسور، پدهایی تعبیه شده است که نصب آن را بسیار آسان می کند. در آخرین مرحله، با زدن منوی مثبت و منفی دستگاه را روی حساسیت بالا یا ولوم پایین تنظیم می کنید.

سایبان برقی قابل استفاده در محیط هایی مانند کافی شاپ، رستوران ها و غیره

کلام آخر

سنسور باد سایبان برقی را می توان برای فروشگاه ها، پارکینگ ها، درب ورودی هتل و ادارات و ... استفاده کرد. اگر منطقه ای که در آن زندگی می کنید باد خیز است، می توان این محصول را تهیه کرد و از خسارت های ناشی از شرایط نامساعد جوی که سایبان ها را تحت تاثیر قرار می دهند، جلوگیری نمود. این حسگرها به گونه ای طراحی شده اند که در صورت نبود شما در محل نیز به وظایف خود عمل کرده و در وقت مناسب اقدام به باز یا بسته کردن سایبان می کنند. خوشبختانه سایبان های برقی و سقف های جمع شونده در حال توسعه می باشند. این سایبان های نوین که حاصل تجربه و دانش بالای سازندگان آن است، هدفی جز صرفه جویی در سرمایه شما و راحت تر شدن کار جمع و باز کردن سایبان ندارند. این وب سایت که معرفی و ارائه این محصول را به عهده دارد، شما را در امر خرید نیز راهنمایی می کند.

3.3/5 (3 رای)
verification