فروشگاه اینترنتی خرید سایبان، چتر و سقف برقی

لذت بخش بودن صرف غذا و نوشیدنی در مکان های روباز زیر سایبان، ایجاد فضای دنج و آرامش بخش برای مشتریان، مناسب برای پوشش دهی فضا در شرایط جوی و آب و هوایی از جمله قابلیت های سایبان چتری هستند. این محصول که توسط کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای محافظت از مشتریان خود در برابر آفتاب، باران و انواع شرایط آب و هوایی استفاده می شود، ساختاری بسیار با کیفیت و زیبایی دارند. سایبان چتری و انواع آن نه تنها می تواند به عنوان پوشش در برابر شرایط اقلیمی مختلف استفاده گردد بلکه این محصولات به دلیل طراحی و دیزاین ویژه ای که دارند دکوراسیون باشکوهی نیز فراهم می کنند.

نکات مهم در خرید چتر

در هنگام خرید چتر توجه به منطقه استفاده و هدف از خرید مهم است. چرا که از لحاظ فنی، تفاوت هایی بین مدل های چتر وجود دارد. امروزه دلیل اصلی استفاده از چترها را می توان محافظت در برابر باران و آفتاب ارزیابی کرد. هدف ما ارائه مدل هایی است که انتظارات مشتریان را برآورده کند و فروش را با بهترین قیمت ممکن برای همه مشتریان انجام دهیم، اما کیفیت مواد را نیز در راستای این هدف در اولویت قرار می دهیم. چرا که مشتریان با مدلی از چتر که بتوانند سال ها از آن استفاده کنند راضی می شوند.

طول عمر سایبان چتری چقدر است؟
برهمین اساس توجه به کیفیت مواد استفاده شده در تولید چترها از اهمیت برخوردار است. در میان پارچه های چتری پارچه نانو آب گریز، اقتصادی تر از بقیه است. پارچه ای که ظاهری مشبک دارد و مقاوم در برابر باد است. اگر در معرض آفتاب شدید قرار بگیرند نمی توانند رنگ خود را حفظ کنند. برای جلوگیری از محو شدن، می توانید رنگ های روشن مانند کرم یا سفید را انتخاب کنید. در مواردی که نیاز به خرید چتر و یا تعویض پارچه آن دارید، بررسی دقیق قیمت ضروری است. قیمت پارچه چتری با توجه به مدل و کیفیت متفاوت است. انتخاب پارچه های با کیفیت استفاده طولانی مدت از چتر را برای شما فراهم می کند. پس از توجه به کیفیت و محدوده قیمت آن، سازگاری آن با محیطی که استفاده خواهید کرد نیز بسیار مهم است.
پروفیل های فلزی انتخاب شده برای سایبان چتری آلیاژی ضدزنگ و روکش دار می باشد. سطوح لوله ها به دلیل روکش رنگی الکترواستاتیک کوره ای صنعتی، دارای ساختاری مقاوم و ضد ضربه هستند. این روکش به عنوان یک عایق عمل می کند و مانع از نفوذ رطوبت و آب به داخل سازه و فرسایش آن می شود.

نکات مهم نگهداری سایبان چتری

نکته مهمی که در نگهداری از چترها وجود دارد در زمان بارش شدید برف بهتر است آن را جمع کنید تا سنگینی برف به شاخک های چتر آسیب نرساند. رنگ های روشن ماندگاری بیشتری دارند اما رنگ های تند زودتر دچار تغییر رنگ می شوند. حتما پایه چترها را با جسمی سنگین (بلوک چترها) محکم کنید که در هنگام وزش باد چتر دچار آسیب نشود. مطمئناً قیمت ها می تواند بسیار متفاوت باشد، اما برای انتخاب یک چتر قابل اعتماد و بادوام جایی را در نظر بگیرید که توانایی تولید چتر در طرح های مختلف را داشته باشد و از اجناس درجه یک و مرغوب برای تولید چترها استفاده کند.

4.3/5 (3 رای)
verification