فروشگاه اینترنتی خرید سایبان، چتر و سقف برقی

برای جلوگیری از عبور نور خورشید و بارش باران استفاده از سایبان و چتر بسیار کارایی دارد. چترها با طراحی های متنوع این قابلیت را دارند تا در مکان های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. چترها با قرارگیری در جلو رستوران ها و فضای باز علاوه بر سایه افکنی نمای زیبایی را نیز به وجود می آورد.
چترها به دو مدل پایه وسط و پایه کنار تقسیم می شوند. انواع پایه وسط آن همانطور که از نام آنها پیداست در وسط میز قرار می گیرند و بر روی سر افرادی که دور میز نشستند سایه می اندازند. دسته ی پایه کناری هم همانطور که از نام آنها پیداست در کنار قرار می گیرند.
سبک بودن و قابل حمل بود از مزایای چتر پایه وسط است که براحتی قابل جمع شدن و جابجا می شود. چتر پایه وسط رستوران بر عکس چتر پایه کنار فضای کمتری را اشغال می کند و هزینه آن نیز کمتر است.

انواع بدنه چترها

جنس بدنه چترها بسیار متنوع است. بر اساس سلیقه خود میتوانید آنها را خریداری کنید. اگر یک حالت طبیعی را ترجیح میدهید بهتر است انواع آن را که از چوب ساخته شدند را انتخاب کنید. این چوب ها معمولا از جنس مرغوب هستند و از لحاظ زیبایی واقعا ظاهری شیک به محیط اطراف شما میدهند. اگر نمی خواهید از چوب استفاده کنید یکی از بهترین انتخاب ها می تواند فلز باشد. این ماده دارای مقاومت بالایی است و توسط سازندگان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از متریال بادوام آهن است که به علت رنگ الکترواستاتیک در برابر زنگ زدن مقاوم می باشد و در شرایط های مختلف دچار آسیب نمی شود. به همین دلیل بسیاری از چترهای که در بازار وجود دارد از این جنس است.

مراحل ساخت سایبان های چتری
از جمله موادی که در ساخت رویه چتر مورد استفاده است، برزنت می باشد. چنانچه قصد دارید چتری بادوام و ماندگار تهیه نمایید بهتر است این نوع جنس را سفارش دهید. چتر با جنس برزنت در برابر آب مقاوم است و دارای کیفیت بالایی می باشد براین اساس سال های متمادی می توان از آن استفاده کرد. پارچه های ضد آب که در تهیه انواع چتر مورد استفاده است معمولا از جنس مواد نانو پلی استر ضد آب می باشد که از هزینه بالاتری در مقایسه با پارچه های ساده برخوردارند این در حالی است که این نوع پارچه ها در برابر تابش آفتاب پوسیده نشده و دچار رنگ پریدگی نمی گردد. شما پارچه ذکر شده را می توانید در رنگ های مختلف و با توجه به محیط و دکوراسیون خود انتخاب کنید. این پارچه به علت دارا بودن ویژگی های خوب از رایج ترین مواد در ساخت چتر است.
طراحی سایبان چتری همانند سایر سایبان های پارچه ای این مجموعه به دو صورت ثابت و متحرک می باشد. در مدل متحرک به کمک چرخ چترها حالت پرتابل داشته و سهولت جا به جایی را به خصوص در مدل پایه کنار فراهم می کند. همچنین با گزینه اختیاری نصب موتور الکتریکی حالت مکانیزه برقی به چترها می دهید و به راحتی به کمک کنترل از راه دور (ریموت) بدون دخالت دست باز و بسته می شوند.
هنگام انتخاب سایبان چتری با مدل ها، مکانیزم ها، پارچه ها و ویژگی های طراحی متفاوت، مهم است که به تمام جزئیات توجه کنید و گزینه هایی را انتخاب کنید که کیفیت های ایده آل را برای شما دارند.
از مدل های اتوماتیک گرفته تا گزینه های دستی، از مدل پروفیل های فلزی ضدزنگ و رنگ پودری الکترواستاتیک، از طرح های کوچک گرفته تا مدل های بسیار وسیع تر و بزرگ تر، به لطف طیف گسترده ای از گزینه ها که به شما امکان می دهد هر چیزی را که به دنبالش هستید بیابید، می توانید انتخابی عالی داشته باشید. در این مرحله، نکته مهم این است که به گزینه هایی روی بیاورید که متناسب با نیاز شما هستند و کیفیت برتر را ارائه می دهند. هنگام انتخاب، می توانید با حفظ عملکرد محیط، مناطقی را که می توانید بیشترین کارایی را به دست آورید را تعیین کنید و در این چارچوپ می توانید دکوراسیون خود را بهبود ببخشید. نکته اصلی در دکوراسیون شما باید این باشد که چتر خود را در قسمت آفتابی محیط خود قرار دهید. بنابراین، می توانید از کل فضای خود به نحو احسن استفاده کنید و مجبور نیستید از نور خورشید دوری کنید.
فراموش نکنید که این در دستان شماست که از زندگی نهایت لذت را ببرید و با استفاده بهینه از فضاهای خود زندگی راحت را تدارک ببینید.

3.3/5 (3 رای)
verification