فروشگاه اینترنتی خرید سایبان، چتر و سقف برقی

کسانی که در نظر دارند سایبان بخرند از خود می پرسند که خرابی سایبان چیست تا کمتر ریسک کنند. متخصصانی که از رفع این نقص ها اطمینان حاصل می کنند، راه حل های زیادی را به شما ارائه می دهند. بنابراین مهم است که هنگام ثبت سفارش سایبان، بررسی شود که آیا مجموعه ای که از آن خرید می کنید، قابل اعتماد است و آیا پشتیبانی فنی دارد یا خیر؟
در یک سایبان با کیفیت، تمام جزئیات از پارچه تا اسکلت با دقت ساخته شده است. در اکثر مواقع زمانی که شما یک سیستم سایبان خوب خریداری کردید، امکان استفاده از این سیستم برای سالیان متمادی وجود دارد. اما با در نظر گرفتن دلایل مختلف در برخی موارد ممکن است مشکلاتی برای سایبان پیش بیاید. هنگامی که عیوب باید برطرف شود اولین چیزی که به ذهن می رسد باید این باشد که با کارشناسان فنی ارتباط بگیرید زیرا بهترین راه حل توسط کارشناسانی که آن را مونتاژ می کنند ارائه خواهد شد.
وقتی می گوئیم ایرادات سایبان چیست، دو مشکل زیر نمایان می شود:

مشکلات مربوط به پارچه سایبان

یکی از رایج ترین مشکلات، مشکلات پارچه سایبان است. کیفیت پایین پارچه، شرایط آب و هوایی متفاوت، اثرات سایر عوامل مانند باد، گرد و غبار، فضولات پرندگان، استفاده از مواد شوینده نامناسب برای شستشوی پارچه سایبان و ... از مواردی هستند که بر دوام و عمر پارچه سایبان اثر می گذارند. ساییدگی، پاره شدن یا آسیب دیدن پارچه در طول زمان نیز از جمله مشکلات احتمالی است.
تعمیرات سایبان توسط افرادی که در این سیستم حرفه ای نیستند امکان پذیر نیست. در مجموعه دیجی سایبان، خدمات فنی را که حوزه تخصصی ماست، به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته ارائه می دهیم. ما راه حل های سریع و حرفه ای را ارائه می دهیم.
هر زمان که مشکلی پیش آمد می توانید با ما تماس بگیرید و درخواست خدمات دهید. اگر خرابی ها یک نقص جدی نباشد، ما خدمات را در محل انجام می دهیم. در صورتی که خرابی زیاد باشد زمان سرویس ما حداکثر 24 ساعت بوده و از این زمان بیشتر نمی شود. هنگام تماس با ما، به طور کلی از شما در مورد مدل سایبان، ساختار و کاربری آن سوال می شود، دلیل این امر تعیین حداکثر متریال موردنیاز برای تعمیر می باشد.
در دیجی سایبان، همیشه با رضایت مشتری کار می کنیم و آرزو می کنیم همه مشتریان با خوشحالی با ما همکاری کنند.

مشکلات رایج در هنگام استفاده از انواع سایبان

مشکلات مکانیزم سایبان

اگر مکانیزم سایبان خراب شود، نیاز به یک فرآیند جدی بازسازی است. در طول پیگیری این فرآیند، مشکل مکانسیم تشخیص داده می شود. اگر قسمتی نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد، انین کار صورت می گیرد. مشکلات مربطو به نصب نیز می تواند از عملکرد پایدار سیستم سایبان جلوگیری کند. به همین دلیل باید به شرکتی که محصولات مناسب و افرادی که در کار خود متخصص هستند اهمیت داده و کار کنید.
موتور سایبان یک قطعه الکترونیکی است و ممکن است خراب شود. موتورهای سایبان اتوماتیک فروخته شده توسط مجموعه ما 1 سال گارانتی دارند و در صورت بروز هرگونه نقص (باتوجه به شرایط گارانتی) تعمیرات انجام می شود. سایبان هایی که مدت گارانتی آن ها به پایان رسیده است با ضمانت قیمت مناسب تعمیر می شوند.
سرویس لوازم یدکی برای قطعات قدیمی و غیرقابل استفاده در تعمیر سایبان نیز ارائه می شود. اگر همچنان بتوان از قطعه به صورت سالم استفاده کرد، مراحل نگهداری و تعمیرات لازم انجام شده و خدمات لازم در همان روز انجام می شود.
خدمات تعمیر سایبان معمولاً در همان روز انجام می شود. بسته به موقعیت مکانی و وضعیت تعمیر، ممکن است یک روز خدمات به روزهای بعد اضافه شود. مجموعه ما راه حل های حرفه ای برای تمامی نیازهای تعمیر سایبان برقی یا دستی ارائه می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از صفحه تماس با ما تماس بگیرید.
در یک دسته بندی جزئی مشکلات سایبان به شرح زیر است :

  • خرابی مکانیسم سایبان (از کار افتادن موتور یا گیربکس)
  • نقص باز نشدن بازو
  • تولید صدا هنگام باز و بسته کردن
  • جمع نشدن سایبان هنگام بسته شدن

اشکال در عملکرد پارچه سایبان

جنسی که سایبان از آن تهیه می شود مقاوم در برابر تمام عوامل طبیعی مانند آفتاب، باد، باران، برف و ... می باشد. سایبان براساس محلی که در آن استفاده می شود دارای ابعاد مختلف می باشد.
بر این اساس توجه به نکاتی برای حفاظت از سازه و نگهداری صحیح از آن ضرورت دارد. از جمله آن:

  • به هنگام وزش باد شدید به منظور جلوگیری از آسیب دیدن، کنده شدن و شکستگی بازوها و پارچه توضیه می شود سایبان بسته شود.
  • به هنگام بارش برف، به علت تجمع برف روی سایبان، وزن و فشار وارده شده باعث سنگینی روی بازوها و شکسن آن ها می شود. در نتیجه نسبت به بسته بودن سایبان هوشیار باشید.
  • سایبان را با طناب و یا هر شی دیگری جمع و بسته نگه ندارید.
  • بر روی سایبان شی و وسایلی قرار ندهید و یا از روی آن آویزان نکنید.
3.7/5 (3 رای)
verification