فروشگاه اینترنتی خرید سایبان، چتر و سقف برقی

در دنیای امروز که به طور مداوم بر تعداد مراکز تجاری و تفریحی افزوده می شود، دکوراسیون و جذابیت بصری این فضاها اهمیت بیشتری یافته است. نمای یک مجموعه، مهم ترین بخش آن از نظر طراحی است، از این لحاظ دکوراسیون رستوران و کافه یکی از ابزارهای بازاریابی به حساب می آیند.
رستوران یا کافی شاپ از جمله مکان هایی هستند که اغلب افراد فقط برای صرف نوشیدنی و ... به آنجا نمی روند بلکه تمایل دارند زمانی را جهت گفتگو با دوستان یا قرار ملاقات های دوستانه و گذراندن لحظه هایی خوش در آنجا سپری نمایند. محیط خوب، می تواند بر مدت زمانی که مشتریان در آنجا سپری می کنند، سرعت غذا خوردن و نوشیدن، پولی که خرج می کنند، اینکه آیا می خواهند برگردند یا نه، و موارد دیگر تأثیر بگذارد. بنابراین، صرف نظر از اندازه مکان و انبوه مشتریانی که جذب می کنید، ایجاد محیط مناسب از طریق طراحی، بزرگترین سرمایه گذاری شما در بلندمدت خواهد بود.
یکی از اصلی ترین دغدغه های رستوران و کافه های روباز استفاده از سایبان کافه مناسب به عنوان ایجاد فضای سرپوشیده است. فضا و مکان های سرپوشیده می تواند در برابر شرایط جوی مختلف به عنوان یک ابزار مطلوب مورد استفاده قرار گیرد و جذب مشتری برای این نوع مکان ها با در نظر گرفتن کارایی و آسایش مازاد می تواند بیشتر باشد. سایبان ها سیستم هایی هستند که با موفقیت خواص محافظتی خود را در برابر نور، رطوبت، گرما و باران یا در برابر اثرات مصنوعی یا طبیعی مشابه اعمال می کنند. سایبان ها از پوشش بسیار مناسبی برخوردار هستند. به طوری که در تمام فصول سال (دوره های بارانی زمستان تا گرمای سوزان تابستان) شما می توانید از آن ها استفاده کنید. علاوه بر این ها سایبان ها به زیبا سازی محیط بیرون رستوران یا کافه کمک زیادی می کند. هر چقدر محیط بیرونی دنج و دلنشین باشد؛ افراد زیادی برای خوردن غذا و صرف نوشیدنی به این مکان ها مراجعه می کنند. استفاده از این محصولات نه تنها بسیار مقرون به صرفه است؛ بلکه محیط را بسیار منحصر به فرد می کند. نصب آن ها با چادرهایی در طرح ها و رنگ های زیبا و متنوع سبب جلب مشتریان به سمت سایه بان رستوران یا کافه شده است و این موضوع در تثبیت شدن هویت برند شما در ذهن مشتریان اهمیت ویژ ای دارد.

نقش سایبان‌ها در دکوراسیون‌های مدرن کافه و رستوران‌ها

مزیت استفاده از سایبان در دکوراسیون کافه و رستوران

  • برای ایجاد یک فضای پوشیده با استفاده از سازه های چوب و آجر به مراتب هم باید هزینه ای بیشتری را صرف کنید و هم زمان بیشتری را باید در نظر بگیرید. با نصب سایبان هزینه ها و میزان مصرف انرژی خود را کاهش دهید.
  • استفاده از سایبان می تواند قابلیت ایجاد سایه به صورت گسترده در شرایط جوی و آب و هوایی را فراهم کند.
  • سایبان به دلیل انعطاف پذیری بیشتر می تواند تنوع وسیعی را برای ایجاد فضای شیک با دکوراسیون خارجی باشکوه ایجاد کند. مقاومت لازم را می توانید به راحتی از طریق تغییر نوع سایبان تغییر دهید.
  • به لحاظ بصری از چشم انداز خوبی برخودار است، بخصوص وقتی در شب با سیستم نورپردازی روشن می شود.
  • به عنوان فضای اضافه در فضای باز برای استفاده های مفیدتر و پوشش یک منطقه عمل می کنند.
  • قابلیت چاپ و ارائه تبلیغات بصری برای کسب و کار شما
  • ایجاد سایه دلخواه در ابعاد مختلف – اجرای سریع و آسان
  • امکان انتخاب سایبان براساس دکور و نمای ساختمان جهت جلوه بصری
3.7/5 (3 رای)
verification