فروشگاه اینترنتی خرید سایبان، چتر و سقف برقی

آیا فضای حیاط خانه شما، دارای مساحت زیادی است؟ اگر فضای حیاط خانه شما بزرگ است، تابحال به میزان تخریبی که بارش برف، باران، تگرگ و حتی نور مستقیم خورشید به گیاهان، وسایل نقلیه یا هر وسیله ای در حیاط وارد کرده است، دقت کرده اید؟ آیا می خواهید به دور از نور مستقیم آفتاب در روز گرم تابستانی در زیر سایه ای در حیاط خانه خود، نوشیدنی بنوشید؟ در این مقاله راه حلی به شما می دهیم که از تمام ابهامات و مشکلاتی رهایی یابید.
خیلی از افرادی که در خانه های با حیاط بزرگ زندگی می کنند، از تابش نور مستقیم آفتاب شکایت می کنند. البته این مشکل فقط برای افراد خانه دار نیست. بسیاری افرادی که صاحب مغازه، رستوران، هتل و ... هستند نیز شکایت هایی در این باره دارند. بسیاری از محصولاتی که در ویترین مغازه ها هستند، به دلیل تابش مستقیم نور خورشید، بعد از مدتی کیفیت قبل خود را از دست می دهند. حال راه چاره چیست؟ سایبان ها بهترین و مهم ترین راه چاره هستند. با پیشرفت علم و تکنولوژی، سایبان برقی یکی از پراستفاده ترین موارد در این زمینه هاست.

منظور از سایبان برقی چیست؟

در زمان قدیم سایبان ها به کمک هندل های دستی باز و بسته می شد. اما با روی کار آمدن سایبان های برقی رویه کار متفاوت شد. سایبان های برقی به کمک کنترل از راه دور باز یا بسته می شوند. این سایبان ها معمولا از یک موتور و حسگر و چند پایه برای نگهداری پوشش پارچه ای یا فلزی ساخته شده اند.
این سایبان ها علاوه بر اینکه می توانند فضایی امن و سایه برای افراد ایجاد کنند، می توانند نمایی زیبا به حیاط خانه شما بدهند. شما می توانید از سایبان های برقی به عنوان آلاچیق هایی برای گذراندن وقت استراحت خود استفاده کنید.
سایبان های جمع شونده موتوری، افزودنی عالی برای هر خانه یا فضای تجاری است. فضاهای تجاری می توانند فضاهای نشیمن خود را افزایش دهند تا مشتریان از قهوه و میان وعده یا یک وعده غذایی در فضای باز برای صرف غذا در فضای باز لذت ببرند. این به یک فضای تجاری اجازه می دهد تا به مشتریان بیشتری خدمت کند و درآمد بیشتری برای پرداخت هزینه سایبان جمع شونده در مدت زمان کوتاهی به همراه خواهد داشت.
سایبان های جمع شونده مسکونی نیز زمانی که به خانه شما متصل می شوند و قسمتی از تراس یا پاسیو را می پوشانند. آن ها نه تنها افراد زیر آن را در برابر عناصر خشن و اشعه ماوراء بنفش محافظت می کنند، بلکه پنجره های خانه شما را در همان زمان سایه می اندازند تا آن را بسیار کارآمدتر کنند. در تابستان، سایبان دمای زیر آن را تا 20 درجه کاهش می دهد، بنابراین برای خنک نگه داشتن خانه خود از تهویه مطبوع بسیار کمتری استفاده خواهید کرد. در زمستان، می توانید سایه بان خود را در یک روز آفتابی جمع کنید و اجازه دهید نور خورشید در پنجره های شما بتابد تا داخل خانه شما گرم شود و از گرمایش کمتری استفاده کنید تا راحت بمانید. این صرفه جویی در تمام طول سال باعث کاهش انرژی خانه شما می شود.
سایبان های جمع شونده موتوری ما برای مصارف مسکونی و تجاری عالی است و شما را قادر می سازد تا در صورت نیاز از فضای باز با سایه لذت ببرید. سایبان ها به رستوران ها این امکان را می دهند که فضای نشستن در فضای باز را افزایش دهند و صاحب خانه ها بیشتر از پاسیو یا تراسشان لذت ببرند.
سایبان های جمع شونده مردم را در برابر اشعه های شدید UV و باران محافظت می کند. سایبان جمع شونده دما را تا 20 درجه کاهش می دهد و پنجره ها را برای بهره وری انرژی سایه می اندازد. هر زمان که بخواهید می توانید آنها باز و بسته کنید. همچنین می توانید آفتاب کامل، نیمه آفتاب یا سایه کامل را انتخاب کنید. پوشش آنها انعطاف پذیر است و به راحتی آسیب نمی بیند.

چه ویژگی باعث تمایز سایبان های برقی شده است؟

با توجه به سرعت روزافزون علم و فناوری، بیشتر کارهایی که افراد در زمان قدیم به کمک دست خود انجام می دادند، توسط ماشین ها انجام می شود. سایبان برقی نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. افراد در بسیار از مکان ها مانند کافه، رستوران، استخر، بالکن و حتی حیاط خانه ترجیح می دهند کار راحت تر را انجام بدهند. وجود عملکرد الکتریکی برای این سایبان ها باعث شده تا افراد با فشردن دو دکمه، سایبان را باز یا بسته کنند. درواقع شما می توانید با فاصله ای بیش از 10 متر و بدون صرف کمترین مقدار انرژی سایبان را باز کرده و فضایی آرامش بخش برای خود داشته باشید.
تنها موردی که باعث تفاوت سایبان برقی با انواع دستی آن می شود، موتور دستگاه است. موتورهای سایبان برقی شکلی شبیه به لوله دارند و در لوله های سایبان قرار می گیرد. به همین دلیل به این موتورها، موتور توبولار گفته می شود. در کنار این موتورها دو ریموت کنترل هم ارائه می شود. حتما در هنگام خرید سایبان برقی، از کیفیت موتور آن اطمینان پیدا کنید. زیرا به کمک ریموت در موتورهای قوی و باکیفیت، می توانید در فاصله بیش از 20 متر نیز این سایبان ها را باز و بسته کنید. علاوه بر خود موتور، دو پایه نیز به همراه دستگاه ارائه می شود. این پایه ها به قرار گیری بهتر موتور در لوله های سایبان، کمک می کنند.

فواید سایبان برقی

آسایش و راحتی

راه حل مناسب برای کاهش تابش خیره کننده خورشید و حفظ حریم خصوصی
عملکرد برتر، قابلیت اطمینان و سهولت کار
کنترل از راه دور با ریموت کنترل یا تلفن همراه

ذخیره انرژی

از تایمر برای برنامه ریزی زمان های باز و بست روزانه برای کنترل نور طبیعی و کاهش هزینه های انرژی استفاده کنید.
سایبان های برقی می توانند افزایش گرما را در تابستان و از دست دادن گرما را در زمستان تا 40 درصد کاهش دهند
سایبان های برقی می توانند افزایش گرما را در تابستان تا 77 درصد در حین استفاده کاهش دهند.

حفاظت

برای کنترل اشعه ماوراء بنفش و محافظت خودکار از اثاثیه، حسگر خورشید اضافه کنید.
برای محافظ از محصولات نهایی در برابر آسیب، یک سنسور باد اضافه کنید.
سایبان های برقی یک مانع محافظ سفت و سخت برای هر فضایی ایجاد می کنند.

معمولا در چه فضاهایی از سایبان برقی استفاده می شود؟

ممکن است حیاط خانه شما، سر باز باشد. درواقع مساحت زیادی از خانه در معرض نور مستقیم آفتاب، یا بارش باران و برف باشد. بهترین وسیله ای که می تواند به شما برای ایجاد فضایی به دور از نور مستقیم آفتاب و باران کمک کند، سایبان برقی است. علاوه بر این در بسیاری از کافه و رستوران ها، در فضای بیرونی آن از این سایبان ها استفاده می شود. درواقع به کمک این سایبان ها می توانید فضایی مناسب برای روزهای گرم تابستانی یا بارانی برای مشتریان ایجاد کنید که از صرف غذا، زیر سایبان برقی به دور از برخورد مستقیم آفتاب و باران، لذت ببرند.
معمولا در فضای بیرونی کافه و رستوران ها، از چند سری سایبان استفاده می شود. به همین دلیل، انتخاب سایبان برقی برای این فضاها، به باز و بسته شدن راحت تر و در زمانی کمتر سایبان کمک می کنند. علاوه بر این، می توانید از سایبان برقی برای فضای بیرونی مغازه ها نیز استفاده کنید. معمولا نور خورشید می تواند تاثیر منفی و مخربی بر محصولات پشت ویترین بگذارد. به همین دلیل می توانید از سایبان برقی برای جلوگیری از این مشکلات استفاده کنید. از دیگر فضاهایی که می توان از سایبان برقی استفاده کرد، می توان به بنرهای تبلیغاتی اشاره کرد. در واقع سایبان برقی در این فضا به دیده شدن بهتر بنر تبلیغاتی کمک زیادی می کند.

اگر شما فردی هستید که می خواهید به راحتی فضایی آرامش بخش در حیاط خانه خود ایجاد کنید، بی شک سایبان برقی بهترین گزینه برای شماست. در این مقاله ما سعی کردیم به طور کامل به بررسی تمام جوانب سایبان برقی بپردازیم و آن را به شما معرفی کنیم.
4.3/5 (3 رای)
verification